Dane teleadresowe wybranej firmy


Adres: Aleja Jana Pawła II 18

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-116

Telefon:

Nazwa firmy: Da Grasso Sp. z o.o.

Domena: https://dagrasso.pl/Opis:


Miłośnicy pizzy mieszkający w Gdyni lub przebywający w tej miejscowości np. służbowo albo podczas urlopu mogą udać się do Da Grasso. W menu każdy klient znajdzie coś dla siebie. Kilkadziesiąt rodzajów pizzy to tylko część oferty. Każde danie przygotowywane jest ze starannie wyselekcjonowanych składników.

Pizzę można przyrządzić na przeróżne sposoby. O jej smaku decydują dodatki. Pizzeria w Gdyni-Dąbrowie oferuje klientom pizzę w wielu odsłonach. Mają oni do wyboru aż kilkadziesiąt smaków. W menu coś dla siebie znajdą wielbiciele zarówno mięsnych potraw, jak i wegetariańskich. Czekają na nich również inne dania, w tym burgery, frytki, pieczywo czosnkowe, polędwiczki z kurczaka w panierce, makarony, sałatki oraz zestawy lunchowe. W pizzerii serwowane są także desery, zimne napoje i piwo bezalkoholowe.

Wszystkie oferowane dania przygotowywane są ze starannie wyselekcjonowanych składników, co wpływa na ich smak. Podczas składania zamówienia na pizzę istnieje możliwość dołożenia dodatków, w tym np. sera lub szynki. Dla wielu klientów opcja, jaką stanowi modyfikowanie potrawy według uznania, jest bardzo istotna. Jeżeli osoba zamawiająca nie lubi danego składnika, wystarczy, że o tym poinformuje podczas składania zamówienia - z całą pewnością nie zostanie on użyty do przygotowania pizzy. Klienci mają do wyboru 3 rozmiary ciasta (24, 32 oraz 42 cm). Gotowe dania można odebrać w lokalu lub poprosić o dostarczenie ich pod wskazany adres.

Pizzeria Da Grasso zlokalizowana jest w Gdyni na ulicy Lubczykowej. Jej atutem jest wygodny dojazd. Osoby, które chciałyby dowiedzieć się, w które dni tygodnia i w jakich godzinach działa lokal, mogą udać się na stronę internetową. Znajdą na niej mapkę ułatwiającą dojazd do pizzerii.

Pizza ta sprawdzi się na różnych imprezach (np. urodziny lub sylwester). Chętnie jedzą ją nie tylko dorośli, ale również dzieci. Ciasto ze świeżymi dodatkami można spożywać z sosami delikatnymi lub ostrymi. Pizzeria oferuje przeróżne smaki - od klasycznych po nietuzinkowe.

Data dodania: 12-09-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Da Grasso Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!