Dane teleadresowe wybranej firmy


Adres: Górna 19C

Miejscowość: Łagów k/Zgorzelca

Kod pocztowy: 59-900

Telefon: 791382672

Nazwa firmy: BMS RENT CAR ZGORZELEC

Domena: https://www.bmscar.plOpis:


Jeśli często podróżujesz autem w okolicach Zgorzelca, Bogatyni lub Lubania to numer telefonu opisywanej pomocy drogowej z pewnością ci się przyda. Możesz z niego skorzystać w sytuacji, gdy auto ulegnie awarii, będziesz brał udział w kolizji lub wypadku albo skończy ci się paliwo. Autolaweta przyjedzie także do przebitego koła lub niedziałających świateł. 

Usługi holowania są świadczone przez całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Oprócz transportu zepsutego auta, klienci mogą skorzystać z wynajmu innego samochodu. W ten sposób można kontynuować podróż bez zbędnego czekania. Pomoc drogowa ze Zgorzelca transportuje pojazdy do wybranego warsztatu mechanicznego lub na parking firmowy. Dużą część awarii udaje się usunąć na miejscu zdarzenia. 

Dotychczasowi klienci firmy BMS Car doceniają duże zaangażowanie pracowników, w zabezpieczeniu holowanych pojazdów. Dzięki temu docierają one na parking bez dodatkowych uszkodzeń. Ceny za holowanie są ustalane indywidualne i zależą od długości trasy holowania.

Data dodania: 07-05-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o BMS RENT CAR ZGORZELEC


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!