Dane teleadresowe wybranej firmy


Adres: Dojazd 14a

Miejscowość: Tarnów

Kod pocztowy: 33-100

Telefon: 601500886

Nazwa firmy: Znicze Kowalczyk

Domena: https://www.zniczekowalczyk.com/Opis:


Asortyment typu znicze i ich elementy dekoracyjne jest dostępny na stronie internetowej zniczekowalczyk.com. Przedstawiona tam oferta to idealna opcja zakupu doskonałej jakości towaru, który przydaje się nie tylko w okresie Święta Zmarłych.

Hurtownia, która przedstawia się pod powyższym linkiem, to znany i ceniony producent zniczy, który świadczy swoje usługi nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. Zdobyte do tej pory doświadczenie w branży sprawia, że proponowany Asortyment z pewnością spełni oczekiwania odbiorcy pod względem przydatności i estetyki wykończenia. 

Hurtownia dba, by każdy wyprodukowany znicz był bezpieczny. Oferuje w sprzedaży także elementy zabezpieczające płytę nagrobka oraz zapewniające stabilne postawienie lampionu jak różnego rodzaju podstawki lub specjalne tacki chroniące przed wylaniem się na granit czy marmur gorącego wosku albo parafiny.

W powyższej ofercie można zamówić także asortyment dostosowany do danego wydarzenia, na przykład znicze z wizerunkiem Chrystusa Zmartwychwstałego z okazji Wielkanocy lub Dzieciątka i szopki betlejemskiej przed Bożym Narodzeniem.

 

Data dodania: 24-09-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Znicze Kowalczyk


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!