Dane teleadresowe wybranej firmy


Adres: Gdańska 210

Miejscowość: Pępowo

Kod pocztowy: 83-330

Telefon: 58 685 84 28

Nazwa firmy: RS FillingTech Sp. z o.o.

Domena: http://rs-fillingtech.plOpis:


Szybkość produkcji w dużej mierze zależy od sprawności używanych maszyn. Tyczy się to między innymi branży rozlewniczej. Dla jej przedstawicieli przygotowana została oferta, dostępna na stronie internetowej fillingtech.pl. Obejmuje ona różnego rodzaju maszyny rozlewnicze jak chociażby miksery, saturatory, nalewarki, czy płuczki.

Dostępny asortyment to sprzęt używany, mimo to jego dostawca zapewnia o jego dobrej jakości i pełnej przydatności podczas pracy. Taka gwarancja sprawia, że proponowana oferta jest bardzo korzystna pod względem finansowym. Dzięki zakupowi urządzeń z drugiej ręki przedsiębiorca może obniżyć koszty uruchomienia lub wznowienia linii produkcyjnej, a osiągnięte oszczędności spożytkować w inny sposób. Ponadto podobny poziom technologiczny urządzeń już działających w firmie oraz tych nowo zakupionych pozwala na ich szybsze i łatwiejsze dopasowanie do siebie i ułatwia użytkowanie.

W ramach  oferty dostawca urządzeń proponuje także wsparcie przy wyborze, transporcie i montażu sprzętu. W razie potrzeby dokonywane są także wszelkie potrzebne naprawy maszyn. 

Data dodania: 06-08-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o RS FillingTech Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!