Dane teleadresowe wybranej firmy


Adres: Potockich 105a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-534

Telefon: +48 22 613 32 12

Nazwa firmy: Wencel Sp. z o.o.

Domena: https://premiumgastro.pl/Opis:


Schładzarki stanowią typ urządzeń, bez których prowadzenie niektórych biznesów wydaje się wręcz niemożliwe. Chodzi o sprzęt, który pozwala bez trudu obniżyć temperaturę lub wręcz zamrozić żywność, zanim ta się zepsuje. To kwestia bezpieczeństwa klientów i renomy restauracji.

Na stronie internetowej premiumgastro.pl, w jednej z kategorii sklepu, można trafić na polecane produkty marki Dora Metal. Schładzarka szokowa tej firmy jest gwarancją efektywnej, rozsądnej pracy lokalu gastronomicznego. Dzięki niej oszczędza się zarówno czas, jak i pieniądze. Produkty spożywcze się nie marnują, zyskuje się miejsce robocze i usprawnia procesy wewnątrz kulinarnego zespołu, a także zwiększa się pewność, że produkty spożywcze lub gotowe dania nie ulegną zepsuciu przez niewłaściwe przechowywanie.

Wydatek przekraczający kwotę 20-30 tysięcy złotych jest opłacalną inwestycją w sprzęt, który naprawdę sprawia, że pracuje się inaczej, lepiej. Wiele dań lub ich elementów można przygotowywać z pewnym wyprzedzeniem, nie tracąc na świeżości czy walorach smakowych.

Data dodania: 19-07-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Wencel Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!