Dane teleadresowe wybranej firmy


Adres: św. Marcin 29

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-806

Telefon: 507 203 400

Nazwa firmy: Sky Help

Domena: https://www.skyhelp.pl/Opis:


Wizzair to znana linia lotnicza wywodząca się z Węgier, która ogromną popularność zdobyła między innymi w Polsce. Właśnie w charakterystycznych Airbusach A320 z wielu polskich lotnisk w swoje niedrogie, acz obfitujące we wrażenia wyprawy wyruszył niejeden turysta. Szeroka siatka połączeń i wspomniane niskie ceny zachęcają do wzbicia się w niebo i rozpoczęcia zagranicznej podróży.

Niestety, każdy wyjazd może zostać zepsuty już na starcie, gdy z uwagi na opóźnienie lub odwołanie lotu cały plan „bierze w łeb”. Co ma zrobić turysta, który dociera na miejsce z kilkugodzinną zwłoką? Nierzadko oznacza to przepadnięcie taniego noclegu czy kupionych wcześniej biletów na jakąś atrakcję.

Również jeśli chodzi o Wizzair, opóźniony lot oznacza odszkodowanie – pod warunkiem, że złoży się wniosek zgodnie z procedurami, a winę za całą sytuację ponosi przewoźnik. Z pomocą skyhelp.pl – wyspecjalizowanej firmy pośredniczącej w uzyskiwaniu rekompensaty – można uzyskać od 250 do 600 euro. Im dłuższa podróż i większe opóźnienia, tym odszkodowanie jest wyższe – tak mówi europejskie prawo.

Data dodania: 06-06-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Sky Help


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!